Novinky u Avie

Singing in Mexico City&Concert

26. října 2007 v 20:48 | Linnie
V úterý (23.10.07) Avie podepisovala několika fanouškům její CD v Mexiku.Hned druhý den potom měla v Mexiku koncert, který byl dalším z TBDT Promo Tour.

Santa Monica&Magazín Flare&Chat s Avie

14. října 2007 v 18:19 | Linnie
10. října byly pořízeny paparazzi fotky, které se na internetu objevily až 12. října. Na fotkách se Av prochází v Kalifornii, přesněji v Santa Monice.Dále se objevily tři scany z listopadového vydání magazínu Flare. Překrásný photoshoot byl zatím použit jen pro časopis, ale brzy se určitě objeví i plnohodnotný shoot.A poslední nejspíše nejžhavější novinkou je úžasná zpráva pro všechny fandy Avie. Na velmi známé stránce Stardoll.com se Avie 16. října (úterý) objeví na on-line chatu! A proto vy, kteří na serveru Stardoll nejste zaregistrovaní to honem běžte napravit ;) Do úterka si chystejte otázky přelžené do angličtiny, třeba potom právě vám Avie odpoví :)

Info - Hot

1. října 2007 v 16:20 | Linnie
Premiéra videoklipu ke skvělé písni Hot se už blíží - tento videoklip vyjde v ČR kolem 5. října, ale v USA už je od 25. září. Av si svoje natáčení videoklipů nějak hlídá, ale stejně se někomu podařilo vyfotit jednu fotku. Videoklip je ve stylu 20. let, takže se tam objeví spousta retro stylu a tak není divu, že tam má Avie paruku s ofinou! :) No, myslím, že jí sluší, ale více jí sluší její opravdový sestřih.

(klikni na miniaturu pro zvětšení obrázku)

Vše nejlepší!

28. září 2007 v 9:49 | Linnie
Happy Birthday, Avie!
Avr včera slavila narozeniny! Od včerejška jí je 23 let, no jo, už je to slečna. Proto jí přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, kámošek, úspěchů a prostě všecko nejlepší! Pořádně si to užij, Av! Taky mě moc mě mrzí, že jsem to včera "prošvihla", ale na blog jsem se včera přihlásila až kolem osmé hodiny večer a to jenom proto, abych tu udělala menší změnu (můžete se dočíst v minulých článcích), takže jsem to nestihla. Jinak chystám speciální narozeninový design, který dám pryč za pět dní a potom nasadím zase tento, tmavě modrý design, myslím si, že se můžete na co těšit. Jinak včera už jsem stihla vše (menu a hlavní články) převést do češtiny, protože si myslím, že se nemáme za co stydět a angličtina je skoro všude. Dále jsem zavedla Avril Fanclub, kam se můžete přihlásit, pokud máte opravdu rádi Avie. Však se zkluste za patnáct minut kouknout do sekce Avril FanClub a sami si uděláte svůj vlastní názor. A protože si myslím, že jsem napsala vše podstatné, tak se s vámi zatím loučím. :)
 
 

Reklama