Velká návštěvnost/hledá se webmiss/Hot je tady

5. října 2007 v 17:26 | Linnie |  Novinky na blogu
Tak to tedy koukám! Za týden jste přesáhli sto návštěvníků! To mám nesmírnou radost, věřte mi! Málem z toho brečím štěstím, protože tolik lidí za tak krátkou dobu jsem na blogu nikdy neměla. Díky moc všem, co sem jenom nahlédli!
------------------------------------------------------------
Další novinka zní: Hledám další jednu webmiss. Potom přibyde další jedna, asi ke kocni zimy, moje nová spolužačka Klárka, už mám pro ni i vymyšlenou přezdívku :D . Takže se hlašte a já si vyberu. Prosím, pište do ZPRÁVY AUTOROVI!!! Myslím, že vás o moc nežádám, a proto komentáře prostě nevnímám! Není tak těžké jen kliknout kurzorem a začít psát... Do Zprávy autorovi mi napište přezdívku, zpáteční mail a váš blog/web!!! Jestli tam něco z toho nebude, "formulář" je neplatný!!! Prosím, neurážejte se, když vás nevyberu. Nebylo by to z toho, že by se mi váš blog nelíbil, jenom hledám někoho podle svých předtsav a budu hledat tak dlouho, dokud ho nenajdu :D
------------------------------------------------------------------
A poslední (a asi nejdůležitější) novinkou je to, že videoklip k písni Hot už je pozorovatelný i u nás. Klip je opravdu velmi extravagantní a vypadá to, že Avie má nový styl. Mně se líbí více ten starý, ale to se vás netýká. Však posuďte sami :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.