Říjen 2007


Změna v miniaturkách (možná)

27. října 2007 v 22:53 | Linnie |  Novinky na blogu
Protože už mě pěkně štve, jak jsou obrázky, které nahraju velké, když na ně kliknete, rozhodla jsem se změnit miniaturky. Nechte se překvapit při nejbližší novince. Snad se vám budou líbit a vyhovovat... ;) Mimo jiné: do tohoto článku dávám opět anketu, prosím, hlasujte.

A co takhle web?

27. října 2007 v 18:02 | Linnie |  Novinky na blogu
Už asi tak den - dva přemýšlím nad tou samou otázkou. Přijde mi takové divné mít blog. Já vám nevím. Na blog.cz je hrozné omezení a vůbec - je to tu celé nedokonalé. To ale nemůžu říct o sblog.cz nebo e-fans.net. Na sblog.cz jsem už byla. Docela mi to tam "šlo". Na e-fans bych to dělala poprvé v životě, a tak nevím, jak by to dopadlo. Taky mě napadlo takové další řešení: Asi tak měsíc bych ještě zůstala tady, pak přestěhovala na sblog.cz a potom na e-fans.net. "Complicated", co? Ale kde vezmu stěhováky? Upřímně si myslím, že jsem to tu docela rozjela a ta návštěvnost je pro mě dokonalá. Měla jsem tu šest lidí online! Když jsmem to uviděla, byla jsem totálně dojatá. Ale kdybych přestěhovala, bylo by to tak skvělé?
Ale když si zase vezmu ty možnosti... Bylo by to skvělé! Já prostě nevím. Pomožte mi. Hlasujte v anketě, ať vím odpověď na tuhle pro mě nejednoduchou otázku.

Nové TA

27. října 2007 v 14:44 | Linnie |  Novinky na blogu
Přidávám nové Top Affilates. Jsou fakt krásné.


Vote

27. října 2007 v 13:28 | Linnie |  Novinky na blogu
Takže jestli chcete, můžete hlasovat tady pro nej halloweenský převlek pro Hilary Duff. Neříkám, že máte hlasovat pro mě, protože si myslímm, že jsou tam mnohem lepší díla jako to moje. Ale kdyby náhodou někdo hlásnul (hodně malá pravděpodobnost), jsem tam jako Linnie.

Nové avatary (opět)

27. října 2007 v 11:22 | Linnie |  Novinky na blogu
Tak jsem prostě závislá na avatarech, protože jsem jich včera zase dělala několik! Tentokrát jsou naprosto obyčejné, jen fotka, zostření, rozjasnění, rámeček. Žádný text. Proč taky pořád text? Kdo to má vymýšlet?

Singing in Mexico City&Concert

26. října 2007 v 20:48 | Linnie |  Novinky u Avie
V úterý (23.10.07) Avie podepisovala několika fanouškům její CD v Mexiku.Hned druhý den potom měla v Mexiku koncert, který byl dalším z TBDT Promo Tour.


Nový design: Sweet Gambol

26. října 2007 v 20:28 | Linnie |  Novinky na blogu
Po týdnu je tu opět nový design. Je laděný do oranžovo-růžových barev, je spíše letní, snad vám to zlepší ty chladné dny ;) Jsem s ním celkem spokojená, protože je takový crazy :) Snažila jsem se, aby vše bylo výrazné, snad se mi to povedlo... Pojmenovala jsem ho Sweet Gambol, v překladu Sladké Dovádění a myslím, že to ten design přesně vystihuje. Doufám, že vás nikoho nebije do očí, kdyžta to trochu ztlumím, ale to je teď detail :) No nic, já jdu přidat avatary do sekce s nimi :) Zatím se mějte ;)
Náhled minulého designu Ocean Elegance:

Nové avatary

26. října 2007 v 18:29 | Linnie |  Novinky na blogu
Vytvořila jsem nějaké nové avatary, řekla bych, že jsou trochu jiné, než ty předešlé... Jsem s nimi celkem spokojená :) Enjoy it ;)

http://img221.imageshack.us/img221/7883/angelgu1.pnghttp://img219.imageshack.us/img219/6938/avatarblackandwhiteoa5.pnghttp://img218.imageshack.us/img218/9223/okbk6.pnghttp://img102.imageshack.us/img102/4918/sexync3.pnghttp://img102.imageshack.us/img102/382/hmmzn7.pnghttp://img89.imageshack.us/img89/8873/grrrc6.pnghttp://img89.imageshack.us/img89/9215/avatarsavhm8.png

Bez aktualizace, já vím...

24. října 2007 v 21:10 | Linnie |  Novinky na blogu
Já vím, že tu teď nějakou tu chvíli nebyla žádná novinka a ni aktualizace, ale zase jsem stihla udělat pár věcí. Například napsat pár testů, učit se na dějepis a takové nepodstatné věci. Ale také na blogu proběhne pár změn. Rozdělila jsem vám to na dny:

Dnes:
- Budou změněny rozcestníky u jednotlivých rubrik. Snad to bude přehlednější.
Zítra (čtvrtek):
- Moc se omlouvám, ale nechci být celé prázdniny na počítači... Chci být také jinde, než sedět na židli a koukat do monitoru...
Pozítří (pátek):
- Kromě nového designu asi nic nepřibyde. Možná článek k němu a pokud se objeví nějaká novinka u Avie, tak vám nejspíše dám vědět. Teď vás poprosím... Jaký design je lepší? Který zde chcete mít první? Budou tu oba, ale zvolte si jejich pořadí:

Tak můžete hlasovat v anketě... Kdyby někoho zajímaly názvy: Ten první je Sweet Gambol (v překladu "Sladké dovádění") a ten druhý Jeans Fashion (v překladu "Džínová móda")

To je prozatím vše, zatím se mějte krásně :) ;)

Diplom pro mě

21. října 2007 v 16:14 | Linnie |  Pro mě
Protože jsem se zúčastnila jednoho rekordního počtu v kometnářích, dostala jsem diplom. Zde je:


Nové rubriky&Nový TA&Přesáhli jste 300!&Nové fotky

21. října 2007 v 15:46 | Linnie |  Novinky na blogu
Přidala jsem opět nové rubriky. Myslím, že jste si jich všimli, ale stejně to napíšu. Přibyly rubriky Retuše, Colorizace a Top Affilates. Enjoy it! :)

Dále přidávám nového člena do Top Affilates. Mé přání bylo splněno: Jsem spřátelená s webem citronfresh.net! Myslela jsem, že omdlím štěstím, když jsem to uviděla. Však ono to potěší.

A další novinka se týka zase blogu. Já to snad ani neřeknu! Za necelý měsíc jste svou návštěvností překrošili 300 lidí! Tato zpráva dokáže opravdu pozvednout náladu. Díky moc všem i za malé nahlédnutí! :) Každý ví, jak to potěší.

A teď už k Avril. 18. 10. 2007 vystoupila na MTV Latin America Awards 2007 a zazpívala Girlfriend a When You' re Gone. Nemůžu si pomoct, ale má hrozně krásné šaty! Klikem na jakoukoli fotku se dostanete do galerie se všemi fotkami.


A ten smaý den se Av objevila v Mexiku na konferenci, kde jí bylo předáno další ocenění za její nejnovější CD The Bst Damn Thing. A já si to opět neodpustím, abych neřekla, že ta kostkovaná mikina je úuplně úžasná! Klikem na obrázky se opět dostanete do galerie, kde jsou všechny fotky.

Top Affilates

21. října 2007 v 14:29 | Linnie |  Top Affilates

Nový design&SB&LuckyStar&Grafika

20. října 2007 v 22:31 | Linnie |  Novinky na blogu
Jak jste si mohli povšimnout, opět jsem změnila design. Po týdnu. Osobně a kriticky přiznávám, že si myslím, že je nejlepší, co tu kdy byl. Pěkně jsem se s ním nadřela, dělala jsem ho nějak od pěti, takže kolem tří hodin. V počítači mám uložené asi čtyři verze, ale změny jsou ve velikosti, se stínem a bez stínu, s velkým a malým rámečkem... No prostě detaily. Na závěr bych ale doplnila: Není špatný, nemyslíte? Za tu tvrdou dřinu to stálo! Poprvé v historii tohoto webu přidávám k designu také ikonku, a tuto "tradici" hodlám ponechat. Tentokrát jsem ji vytvořila kvůli spřátelení s citronfresh.net - překrásnému webu s ještě překrásnější grafikou! Tento web měl podmínku: Mít ikonku. Tak tu podmínku tedy plním.Ladí k tomuto designu - tedy aspoň by měla ladit :)
Náhled miniulého designu Light Minds
Další novinkou - opět týkající se blogu - jsou spřátelené blogy. Tuto rubriku zavádět nebudu, pouze si vyberu určité blogy/weby/stránky, se kterými bude "spřátelená". Ale jelikož slovo "spřátelená" nemám moc v lásce, budu používat slovní spojení "Top Affilates". Zní to lépe. A historicky prvními dvěma blogy Top Affilates se stávají Jennie, s blogem zaměřený prostě na všechno. Nejkrásnější blog jaký jsem kdy viděla! Bohužel se s Jančou neznám osobně. :( A druhý je o Charlie a Claire ze seriálu LOST - majitelkou je Romiq-Girl♥. Mimo jiné, znám ji osobně z tábora, na kterém jsem byla v letošním létě.

A další novinka se vztahuje na Avril. Objevila se v listopadovém výtisku časopisu LuckyStar, zde je jeden scan, řekla bych docela kvalitní, vyfocený mnou. Je to aspoň kvalita na to dostačující, abyste si mohli přečíst, co jen ti redaktoři o ní píší.Bohužel jsem narazila na jednu chybu: V "hlavním" odstavci je tento text:
Kanadská zpěvačka toho má ve svých dvaadvaceti letech už dost za sebou. Čtyři desky, jedno manželství a dva filmy. Při tom všem se jí hvězdné manévry vyhýbají...
Je sice milé, že jí ubrali jeden rok, ale když už, tak ať to za něco stojí! No, holt nikdo není dokonalý :)

A další, nejobsáhlejší novinkou tohoto dne je grafika. Překvapivě. Přidávám rozvrh hodin, retuši a speciální grafiku: colorizaci! Nepovedenou. No nevadí. Snad někdo rozvrh použije a přibydou i komentáře - jakéhokoli názoru :)


Nové rubriky&Nové fotky&Šatičky&Grafika

18. října 2007 v 22:30 | Linnie |  Novinky na blogu
Objevily se fotky zařazené do krásného shootu TBDT, které jste mohli vidět zatím jen v MQ, nyní je můžete vidět v HQ :) Klikem na jakoukoli miniaturku se dostanete do galerie a zobrazí se vám celý TBDT photoshoot.Další úžasnou novinkou se stává to, že módní návrhář Betsey Johnson navrhl opravdu krásné šaty s názvem "Evening Avril Lavigne Dress", což v překladu znamená "Avriliny večerní šaty". No nejsou přímo přenádherné? Ale cena už tak přenádherná není. Šatičky totiž stojí 385 $, což je v Kč asi 9 500... No ale jsou krásné! Klikem na obrázek se dostanete na stránky Betseye Johnsona.A poslední novinkou je grafika :) Tentokrát přidávám štítek na sešit a retuši. Ne že by to Avie potřebovala, to vůbec ne, ale baví mě to. Snad se vám grafika bude líbit ;) Budu ráda za každý názor, který mi napíšete :)

.

Je vám sympatický můj blog? Jestli ano, tak pro mě hlasuj v soutěži o nejsympatičtější blog! Klikem na miniaturu se dostaneš na blog, kde soutěž probíhá.

Dva nové avatary

17. října 2007 v 23:13 | Linnie |  Novinky na blogu
Tak tady jsou ty slíbené avatary, i když jsou jenom dva :)

Nové supportky

17. října 2007 v 22:38 | Linnie |  Novinky na blogu
Protože se nějak neobjevují žádné novinky o Avie (doufám, že je to jen "ticho před bouří" nebo tak nějak xD), vyrobila jsem velkou várku supportek, jak malé, tak velké. Je to děsně těžké je nahrát, tak prosím nekopírujte... Dost jsem si mákla. Je jich nějak dvacet (?) Takže prosím žádné kopírování jedině se zdrojem!

200x150

http://img98.imageshack.us/img98/9012/supportmb6.pnghttp://img98.imageshack.us/img98/5338/support1jy0.pnghttp://img149.imageshack.us/img149/3299/support2lr6.pnghttp://img503.imageshack.us/img503/3199/support3co0.pnghttp://img135.imageshack.us/img135/605/support4cq6.pnghttp://img265.imageshack.us/img265/9071/support5da0.pnghttp://img135.imageshack.us/img135/1581/support6cj1.pnghttp://img337.imageshack.us/img337/4780/support7of1.pnghttp://img135.imageshack.us/img135/3985/support8fm4.pnghttp://i1.uploadem.com/10172007/Support9.png

50x50
http://img514.imageshack.us/img514/8002/supportminivk8.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7858/supportmini1ma6.png“http://img514.imageshack.us/img514/3863/supportmini2qs5.png” <img src=http://img136.imageshack.us/img136/2498/supportmini4do8.pnghttp://img136.imageshack.us/img136/2516/supportmini5qd7.pnghttp://img134.imageshack.us/img134/5544/supportmini6fa3.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/482/supportmini7rs8.pnghttp://img134.imageshack.us/img134/7727/supportmini8tb9.pnghttp://img514.imageshack.us/img514/3663/supportmini9xp3.pnghttp://img148.imageshack.us/img148/665/supportmini10ty5.pnghttp://img148.imageshack.us/img148/8349/supportmini11dc5.png
No teda to byla makačka! Nahrávala jsem to ještě na imageshacku... Nešlo mi to sem dát (!) No nic možná dnes přidám ještě nějaké avatary ale pochybuju... Tak se zatím mějte krásně :) ;)

Santa Monica&Magazín Flare&Chat s Avie

14. října 2007 v 18:19 | Linnie |  Novinky u Avie
10. října byly pořízeny paparazzi fotky, které se na internetu objevily až 12. října. Na fotkách se Av prochází v Kalifornii, přesněji v Santa Monice.Dále se objevily tři scany z listopadového vydání magazínu Flare. Překrásný photoshoot byl zatím použit jen pro časopis, ale brzy se určitě objeví i plnohodnotný shoot.A poslední nejspíše nejžhavější novinkou je úžasná zpráva pro všechny fandy Avie. Na velmi známé stránce Stardoll.com se Avie 16. října (úterý) objeví na on-line chatu! A proto vy, kteří na serveru Stardoll nejste zaregistrovaní to honem běžte napravit ;) Do úterka si chystejte otázky přelžené do angličtiny, třeba potom právě vám Avie odpoví :)

Nový design: Light minds

14. října 2007 v 17:19 | Linnie |  Novinky na blogu
Ne, nevidíte špatně. Je tu opět nový design! (!) Ten s lebkou jsem sem dala v pátek večer ale upoutávku na něj až dnes, takže nejsem takový cvok...! Ale teď už k novému designu: jmenuje se "Light Minds" což znamená něco jako "lehké myšlenky" nebo "lehké představy". Je to takový romantický název ale zato mi to nedá, aby se mi nevybavily drogy, i přesto, že design s nimi nemá nic společného. K vzhledu designu bych řekla, že není špatný, je to takový webový styl, ale není špatný, co říkáte? Je dělaný v PF protože se mi nechtěl otvírat PS.. No to jsem celá já! Je laděný do šedo-černých barev a Avie je na něm malovaná. Malovaná je tam naprosto nádherně a nechápu, jak toto zvládně lidská ruka. Je takový neutrální, ale celkem se mi líbí. Předtím jsem udělala ještě takový růžový, ale nešel mi "nakódovat" nebo jak to mám říct. Prostě moje chyba. Tak si ho užijte :)

Náhled minulého designu Style forever:


Nový design: Style forever

14. října 2007 v 15:00 | Linnie |  Novinky na blogu
Vytvořila jsem nový design, je takový barevný a něčím se liší. Logo jsem nedělala já, ale někdo z Deviantartu (viz logo). A taky hlavní věc: není na něm Av a proto bude rychlá změna :) Ale není špatný, co říkáte? Ale čekejte změnu!!!