Úvod+základní info o Avril FanClub

30. září 2007 v 1:43 | Linnie |  Úvod a základní info
Jakožto majitelka blogu o jedné celebritě jsem se rozhodla založit FanClub s názvem Avril FanClub. Jedná se o club, který je speciálně zaměřený na Avie (překvapivě). Pokud do něj chcete vstoupit, přečtěte si pravidla Avril FanClub, kde se dozvíte, co máte a nemáte dělat, jak se přihlásit a jiné podstatné věci. Budete tu mít možnost soutěžit o body a záhlaví podle umístění1. Za body2, které získáte, budete mít možnost vyhrát další nějaké záhlaví a tak pořád dokola. Myslím, že je to celkem srozumitelné. Teď vysvětlivky:

Umístění1: Budou čtyři nebo dvě místa - to bude u každé soutěže jinak. Pokud budou čtyři místa, dvě určím já a dvě anketa. Pokud budou jen dvě místa, jedno určí anketa a jedno já.

Body: Každý přihlášený člen dostane jako bonus hned na začátku 10 bodů. A v soutěžích dostávají všichni zúčastnění nějaký počet bodů. Hodnota:
Místo
Počet bodů
1. místo
500 bodů
2. místo
250 bodů
3. místo
100 bodů
4. místo
50 bodů
ostatní místa
25 bodů
Počet bodů
Cena
1 000 bodů
vzhled stránky
To je celkem jednoduché, nemyslíte? Jakékoliv otázky mi pište sem do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enterka Enterka | Web | 30. září 2007 v 17:44 | Reagovat

Ahoj,

blog www.entery.blog.cz ANO, soutěž o nejsympatičtější blogísek

ozývám se abych ti předala info a průběhu soutěže

NEJSPÍŠ ASI MOŽNÁ PRAVDĚPODOBNĚ ve čtvrtek 1.10.2007 se na mém blogu objeví článek o soutěžících a způsobu hlasování...Hlasovat se bude pomocí komentářů, nikoliv ankety, technické problémy netřebaa podrobně popisovat...........

SHÁNĚJ HLÁSKY A TĚŠÍM BRZY AHOJ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.